Web Sitesi İletişim için HTML Sohbet Oda Servisi

Web Sitesi İletişim için HTML Sohbet Oda Servisi

İletişim, günlük hayatımızda insan olarak vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bu yazı bugün iletişim alanındaki HTML sohbet odasının kullanımıyla ilgilenecek.

Medeniyetin ilk günlerinden beri, insan pek çok iletişim yöntemini denemiş ve geliştirmiştir. Yangın lambası, duman işaretleri, kodlar, telefon ve internet artık zaman yöntemimizle iletişim yöntemlerimizi geliştirdik.

İletişim yöntemindeki en büyük ilerlemelerden biri HTML sohbet odasıdır. Daha önce, IRC, ICQ ve bazı İnternet habercilerini biliyoruz. Hepsi ayarlarla bir bilgisayara kurulacak belirli bir uygulama ile geldi ve tercihler de bilgisayarda gömülü.

Birisi bilgisayarından veya aletinden uzaktaysa, pratik olarak herhangi bir mesaja cevap veremez. Birinin bilgisayarını veya aletini kullanmasına rağmen, iletişim kurmasını sağlamak için ayar ve tercihleri ​​ayarlamaya hala ihtiyaç duyuyor.
HTML sohbet odası bu şekilde devralır.

Yükleme Yok HTML Sohbet Odası

Herhangi bir uygulamayı yüklemenize gerek kalmadan buraya girebileceğiniz bir sohbet odasına sahip olduğunuzu hayal edebiliyor musunuz? Akıllı telefonunuza veya tabletinize bağımlı olmak zorunda kalmadan?
HTML Sohbet odası cevaptır.

ChatLaf, kurulum çabaları ve dağınık kurulum yapmadan bugünün İnternet çağında iletişim yollarının her iki yönünü de sağlayabilir. Eski sohbet uygulamasını unutmamızın zamanı geldi ve tam kolaylık sağlayan sohbeti kullanmaya başlayın.

Kendi grup sohbet odasını istediğiniz herhangi bir HTML sayfasında, web sitenizde, facebook sayfanızda ve her yerde HTML sayfasında bulunabilmenizi sağlayan satır teknolojisinin bir üstü var, hepsinin HTML sohbet odası kurulmuş olabilir.

Multimedya Uyarlanabilir Oda

Ayrıca resminizi, sesinizi ve videonuzu kolayca eklemenizi sağlarız. YouTube veya Vimeo video olsun, bir sohbet odasına gömülebilir. Videoyu HTML sohbet odasında kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Sofistike bir hizmet olan ChatLaf, chat platformumuzda çoklu ortam sohbet deneyimini sağlamak için HTML5 teknolojisini kullanıyor.

Video sohbetine ihtiyaç duyan insanlar için, WebRTC özellikli HTML sohbet odası aynı zamanda tek bir görüşme için görüntülü sohbet de gerçekleştirebilir. Özel bir görüşme yapabilir ve birebir sesli ve görüntülü sohbetinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Teknolojimiz sadece tarayıcınızla birlikte başka bir video sohbet uygulaması gibi html sohbet odası multimedya özellikleri sunma yeteneğine sahiptir.

Kendi html sohbet deriniz

Güvenli Sohbet Odası

ChatLaf’un birçok işletmeye fayda sağladığını belirttik. Hisse senedi ticareti gibi yakından korunan bir sırla bile işimiz, tartıştığımız gibi HTML sohbet odasını kolayca kullanabilir. Bu, SSL şifrelemesi ile güvenli bağlantıyla sağlanmaktadır. Bu nedenle, çok güvenli altyapımız nedeniyle özel bir sohbet, hatta gizli bir sohbet bile sızdırılamaz.

Canlı etkinlik sohbeti gibi genel sohbette sohbetin düzenlenmesi için bir moderatör atayabilirsiniz. Bu, canlı etkinlik sohbeti için çok yararlıdır, bu nedenle herkes sohbet odasında meşgul olur ve moderatör tarafından belirlenen kurala uyması gerekecektir ve ayrıca önceden belirlenmiş ayrıcalıklar da verilebilir.

Spam göndericisinin sohbet odasını kötüye kullanmasını önlemek için ChatLaf HTML sohbet odası da AntiSpam teknolojisi ile donatılmıştır. AntiSpam, istenmeyen kelimeleri kara listeye koyarak ve sohbet odasının kötüye kullanımını önleyerek kelimeleri de engelleyebilir. En iyi sohbet deneyimini sağlamak için teknolojinin ön planında kalırız. Bu nedenle, bir TV istasyonu ve radyo istasyonu , spam endişesi olmadan kendi sohbet odalarına sahip olabilir.

Tarayıcı Bağımsız Yerleştirme
Bir HTML sohbet odası olarak, tarayıcılardan bağımsız olmanız gerekir. Tarayıcıyı bir veya birkaç tarayıcı lehine yorumlamamalıyız. Bu nedenle, tarayıcıdan bağımsız olmak için hizmetimizi geliştiriyoruz. Kullandığınız tarayıcı ne olursa olsun, tüm tarayıcılarda desteklenir. Rumble Talk’un tüm tarayıcıları desteklemesi nedeniyle ne tür bir tarayıcı kullandığınızı merak etmeniz gerekmez.

Bilgi teknolojileri alanındaki hızlı teknolojik ilerlemenin bir sonucu olarak, pek çok teknoloji mevcut. Onları standardize etmek için endüstri liderleri ortak standartlar geliştirir. Bu standart kesinlikle İnternet uygulaması tarafından takip edilmektedir. Bu nedenle, ChatLaf platformu sorunsuz bir şekilde en yeni teknolojiye entegre olabilir.

Stil Özgürlüğü ile HTML Sohbet Odası

Sohbet platformumuzdaki ayırıcı bir özellik, kullanıcılarımız için sunduğumuz özgürlüktir.
Kendi sohbet stilinizi kontrol etmenizi sağlayan bir teknoloji geliştirdik. Sohbet pencerenizin boyutunu kontrol edebilirsiniz ve sohbet odası pencerenizi yüzen bir pencere olarak mı yoksa sayfanın bir parçası olarak mı gömmeyeceğinizi seçebilirsiniz. Kendi sohbet odası pencerenizi, boyutunu ayarlayabileceğiniz ve ana tarayıcının penceresinden ayrı ayrı bağımsız bir pencere olarak görüntüleyebilmenizi sağlayabilirsiniz. Yoksa, ana pencereye entegre olmasını sağlayabilirsiniz. Her şey sizin tercihlerinizde.

html sohbet odası css stil

HTML sohbet odası tasarımı CSS stilini kullanma özgürlüğü
Özgürlük senin elinde. Şüphesiz ki, bir sohbet odasını kurduğunuzda, şık sohbet odanız artık elinizin altındadır.

Mevcut en iyi HTML sohbet odasından en yeni bilgilerle güncellenmek için Facebook sayfamıza veya Google Plus ve Twitter’a katılın .

Kendi html sohbet odasını burada oluştur.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Neden Online Radyo İzleyicisi Dinle ve Sohbet Etmek İstiyor? Gösterişli ...

Yayıncılar Canlı Radyo Sohbet Odasını Gömmek İçin Motivasyon Bir radyo ...

Bir HTML Chat Odası Neden İşinizi Artıracak Üç Sebep Çoğu işletme, ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?