Sohbet Özelleştirme – Her Sohbet Oda Benzersiz olun!

Sohbet Özelleştirme – Her Sohbet Oda Benzersiz olun!

Çevrimiçi sohbetler ve sohbet özelleştirmeleri ilerledikçe, hepimizin öncülüğünü biliyoruz. Bir pencere açılır, bazı metin satırları yazarız ve er ya da geç, diğer ucundan birinden bir yanıt alırız. Sohbetler oldukça farklı görünüyor, ancak hepsi de benzer hedeflere ulaşıyor. Bunlar, sosyal medyada, müşteri desteğinde ve neredeyse başka hiçbir yerde kullanılmaz. Eğitim, spor ya da hisse ticareti olsun, çevrimiçi sohbetler her yerde bu günlerde.

sohbet özelleştirme tasarımı

Burası nasıl bir boyut uyuyor? Cevap çok basit: değil. İşte bu yüzden ChatLaf çok fazla sohbet özelleştirme seçeneği sunuyor.

Bir şeyi özelleştirmeye gelince, birçok insan hemen görünüşü düşünür. Kaplamalar, temalar, geçmişler – İnternette bir şeyi özelleştirdiklerinde, genelde bununla ilgili. Fakat ChatLaf için, bu sadece başlangıç.

ChatLaf’la Sohbet Özelleştirme Seçenekleri

ChatLaf, bir sohbetin tüm görsel yönlerini özelleştirebilmenin yanı sıra aşağıdakilerin de dahil olduğu özelleştirmeler sunmaktadır:

Sohbet geçmişinizden ne kadar tasarruf sağlıyorsunuz?
Kullanıcıları yasaklama
Sistem mesajları gönderme
Yöneticileri ayarlama
Ve dahası! ChatLaf’ın üstü kapalı çok değil …
RESTful API’yi kullanarak sohbet özelleştirilmesinde yukarıda ve öteye gidebilirsiniz. Size (birden fazla) sohbet odalarının yanı sıra kullanıcıları ve yöneticileri tasarlamanıza ve yönetmenize izin verir. API ayrıca, kitlenizi doğru şekilde almanızı sağlarken, kimler katıldığına ve katıldığına dair bir günlük tutar sağlar.

Şahısların sohbetlerini denetlemek söz konusu olduğunda, IP’leri kara listeye alma ve beyaz listeye alma seçeneğine de sahipsiniz. Bunu yaparak erişimi sipariş edebilir ve düzenleyebilirsiniz. Sohbet devam ederken bile bu listeleri istediğiniz zaman yönetebilmenizi sağlayan dinamik olarak yönetebilirsiniz. Farklı kullanıcılar için farklı erişim seviyeleri ile tam bir paket var.

Sistem Mesajları Gönderme

Bu yeterli değilse, ChatLaf’un sohbet özelleştirmesi de sistem mesajları göndermenize izin verir. Bu, aşağıdakiler dahil olmak üzere herhangi bir şey olabilir:

Bir etkinlik duyurusu
Bir şey hakkında küresel bir güncelleme
Dostça bir merhaba!
sistem sohbet mesajı

Sistem mesajları sohbet sırasında herkes tarafından görülecektir ve böylece farkedileceklerinden emin olabilirsiniz.

ChatLaf ile her sohbet, her video ve her etkinlik eşsiz bir deneyimdir. Henüz ikna olmadıysanız, deneyin ve kendiniz için ChatLaf’un neredeyse her yönüyle inanılmaz derecede özelleştirilebilir olduğunu görün!

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Güvenli Sohbet Odası, aslında ne demektir? Sohbet güvenliği şu anda sıcak ...

Katıştırılmış Grup Sohbetiyle Fark Bulma Bugün grup sohbet seçeneklerine ...

Oyuncularda Sohbet Odaları Bu günlerde tüm tutkulu oyuncularla çevrimiçi ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?