Erkekler Kovalamayı Seviyor mu?

Erkekler Kovalamayı Seviyor mu?

 

Güçlü, emin, bağımsız kadınlar bilmek ister: erkeklerin kovalamaca yerine kovalanmayı seviyor mu? Cevap sizi şaşırtabilir.
Toplumsal cinsiyet rolleri eskisinden çok daha akıcıdır. Bu günlerde, yüksek meslek sahiplerindeki yüksek kadrolu kadınlarla daha yüce ünvanlar ararken, erkeklerin evde kalma babalarının rolünü üstlenmeleri daha normal. Ancak bu akıcılık ile çıkma söz konusu olduğunda bazı sorular geliyor. Alpha Dişler, hedeflenen bir sevgi ilgisiyle hareket etmeye başlamalı mıdır? Ve erkekler, geleneksel olarak kendi işi olan bir kadından tavır almaya nasıl tepki verirler?

Kadınların eğitimler kazanmaları ve saygı gören pozisyonlar kazanmaları, gelenekler ve kültür talepleri (biyolojinin yanı sıra!) Kazandıkları tüm ilerlemelere rağmen, kırılması zor şeylerdir. Sonuç şudur: erkekler hala genellikle kovalamayı tercih etmekten ziyade kovalamayı tercih etmektedirler . Açıkçası, istisnalar vardır (bu yüzden “genel olarak” sözcüğü kullandım), fakat genel olarak, bayanlardan kurtulmaya çalışmak sizin üzerinizde geri tepebilir.

Erkeklerin sevmesi gereken şeytir. İlgini gösteriyorsan kesinlikle umursamazlar ve çoğunun bir içki içmesi ya da hayran oldukları bir kadın tarafından akşam yemeğini alması çok açıktır. Çoğu erkek, karşılıklı çıkar göstermediğinde bir kadın aramaya devam etmeyeceğini söylüyor, bu nedenle toplam pasiflik büyük bir sapma. Fakat bir kadın tarih ayarlamaya başladığında, buluşmaları planlar, her ikisinde de ödeme yapmaya zorlanır ve çiçekler, manifatura ve telefon görüşmeleri yapmaya devam ederse, bir erkek sinir ve rahatsızlık hissetmeye başlar. “Boğaz” kelimesi de atılmış bir kelimedir.

İnsanların çoğunluğu şunları söylüyor:

Bir kadına flört yapmak ve ilgi duymak heyecan vericidir, ancak bir randevu başlatmaktan hoşlanırlar
Bir erkek, kadınlar zorla kovalarken şüphelenmek için alışılmadık bir şey değildir, neden onu sevdiğini merak ediyor.
Kovalamanın heyecanı eğlencenin büyük bir parçası. Bir kadın kur beraberlik yapıyorsa, kovalamaca çok kolaydır ve ilginç olmaz
Agresif bir kadının otomatik olarak seks istemesi gerektiği izlenimi edinir.
Biraz gizem çok ilginç
Erkekler doğal olarak rekabet edebilir, bu nedenle ilk hareket edinme arzusu ve daha sonra kur beraberlik faaliyetleri başlatma arzusu, çoğu kişinin kendi yeteneğinden tamamen emin olmamasına rağmen doğal olarak ortaya çıkıyor. Bazı erkekler kadının sahip olduğu peşinde koşarken risk ve endişe duyduğunu söylerken, bu azınlık görüşündedir. Ancak, kadın ilgi gösterdiğinde ve bir ilişki kurulduktan sonra, kadın randevu planları hazırlamak için bir girişimde bulunursa, neredeyse tüm erkekler mutlu oluyor.

Yani, hanımlar, paket paketleme şu şekildedir: Agresif bir kovalayıcı iseniz, bir erkeğe destek verilirse veya daha az ilgilenirse şaşkın olmayın. Bütün erkekler ertelenecek değil, ama eğer bir erkeği ilgilendirmek zor buluyorsanız, geri çekmeyi deneyin ve küçük bir gizem yaratın.

Bu arada, ücretsiz bir Chatlaf profili başlatın ve bölgenizdeki sıcak single’lara abone olmadan erişmenin tadını çıkarın. Aşkı arayın ya da ortak menfaatleri ve mükemmel profilli pics ile erkek ve kadınlarla sohbet eğlenin.

Erkeklerin kovalanmayı sevip sevmediklerini düşündüğünüzü bilmek isterim. Aşağıdaki yorumlarınızı bırakın!

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

2016 yılında magazin

Bir koca yıl daha geride kaldı. Çok hareketli geçen 2016 yılına ünlülerin ...

Rihanna, Ödül Töreninde Sütyensiz Haliyle Dikkatleri Üzerinde ...

Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz Yakında Başlıyor Merhaba chatlaf.com ailesi ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?