Bir HTML Chat Odası Neden İşinizi Artıracak

Bir HTML Chat Odası Neden İşinizi Artıracak Üç Sebep

Çoğu işletme, telefonla, e-postayla veya Skype gibi diğer hizmetler aracılığıyla iş yapmaya alışıktır. Ancak çok fazla şirket, web sitelerinde bir HTML sohbet odasının getireceği kullanılmayan potansiyel konusunda eksik.

HTML5 şafağından bu yana, sohbet odaları kullanımı kolaylaştı ve her zamankinden daha erişilebilir hale geldi. Bazıları (WordPress, Joomla ve Wix dahil olmak üzere) herhangi bir web sayfasına katıştırılabilir ve ayrıca kayan araç çubuğu olarak da çalışabilir. Fakat bu iki açık avantajdan ayrı olarak, bu türden sohbet odasının işletmenizi artıracağının üç nedeni vardır:

Topluluklar, Müşteriler ve Çalışanlar Aşk Canlı Sohbet

Bir kuyrukta beklerken o korkunç “beklemede” müziği dinlemek zorunda kalmadan bir öğe satın almak istediğiniz bir şirketle bağlantı kurmaya karşı kim kime iddia ediyor? Ya da bakış açılarını elde etmek için diğer ilgilenen müşterilerle ve hayranlarıyla konuşmaya ne dersiniz? Ve bir e-posta yanıtını beklemeden başka bir çalışana hızlı bir soru sormanın ne kadar güzel olacağını düşünün. Bunların hepsi üretkenliği artırır ve satışların artmasına neden olabilir.

Topluluklar, müşteriler ve çalışanlar, sohbet etmek istedikleri kişilere anında erişebilmelerini sağladığı için canlı sohbet etmeyi tercih ediyor. Aslında, eMarketer 2016’da yapılan bir çalışmada aşağıdakileri bulmuştur:

Müşterilerin yüzde 63’ü, bir HTML sohbet odası seçeneği olan bir web sitesine dönme ihtimalini daha yüksek buluyordu.
Yüzde 62’si canlı sohbet ile bir siteden daha fazla alışveriş yapacaklarını bildirdi.
html sohbet widget’ı

Niye ya? İster başarılı bir çevrimiçi topluluk ya da henüz bir siteye sahip olmanıza bakılmaksızın, daha uzun kullanıcılar bir sitede kalırsa, uzun vadede ne kadar satın alacaklar ve onları konuşturmaktan daha iyi bir yol var!

Bir HTML Sohbet Odasında Operasyonel Giderleri Azaltın

Tamamen bir iş perspektifinden, HTML sohbet odasına sahip olmak şirketinizi iki önemli alanda da kurtarabilir:

Çalışan görev süresi.

Telefon masrafları; özellikle çokuluslu şirketler için.
Bu canlı sohbet seçeneğine sahip olmak, şirketin genel iletişim merkezi maliyetlerini düşürür, çünkü ortalama etkileşim maliyetlerini azaltır. Ayrıca, birden çok sohbet odası aynı anda çalışabilirken verimliliği de artırır; bu da hayranların ve takipçilerin birbirlerine katılmanıza bile ihtiyaç duymadan birbirleriyle grup sohbetlerine katılabilirler demektir.

Müşteri Konferanslarına Katılın
Bir grup sohbetinde etkileşim kurmaktan çok, gemide yeni istemciler getirmenin daha iyi bir yolu var mı? Kısa süre önce yapılan bir Gallup araştırmasına göre, ABD’deki çalışanların yüzde 37’si 1995’te yalnızca yüzde 9’dan bu yana uzaktan çalışma yaptığını gösteriyor. Bu nedenle, çalışanlar ve umutlarla bağlantı kurma yeteneği, çevrimiçi çözümlere giderek daha fazla bağlı. HTML sohbeti ile bayat ve pahalı üç veya dörtlü telefon görüşmeleri yerine ofislerde veya kendi evlerinin konforunda birçok insanı birçok yere bağlayabilirsiniz.

Hepsi bir arada HTML sohbet odası, maliyetleri düşürecek, satışları artıracak ve daha mutlu müşteriler ve çalışanlar yaratan ekonomik bir iş çözümüdür.

Ancak buna inanmak zorundaysanız, topluluklar için önde gelen sohbet odaları platformlarından biri olan ve hatta yedi günlük ücretsiz denemeye sahip olan bu türden bir HTML sohbet odasının, canlı yayın demode olan ChatLaf’ı kontrol edin .

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Web Sitesi İletişim için HTML Sohbet Oda Servisi İletişim, günlük ...

Neden Online Radyo İzleyicisi Dinle ve Sohbet Etmek İstiyor? Gösterişli ...

Yayıncılar Canlı Radyo Sohbet Odasını Gömmek İçin Motivasyon Bir radyo ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?