2016 Yılana Damga Vuran Magazin Olayları

2016 yılında magazin

Bir koca yıl daha geride kaldı. Çok hareketli geçen 2016 yılına ünlülerin dünyasından bir bakalım. Bu yıl bütün yakışıklı ünlüler evlendi desek yeridir; Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Tarkan’ın evlilikleri uzun süre gündemlerden düşmedi. Tabii evlilikler gibi evlilikleri bozulanlarda gündemlerde yerini almaktan kaçamadı. Bunlardan dünya üzerinde yankı uyandıran ve en çok konuşulan ayrılık ise Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti. Örnek aşk olarak gösterildiği zamanları hatırlıyoruz fakat ikili boşanma davası için harekete geçti. Ve 2016 yılında yaşanmış en çok konuşulan magazin olayları sizlerle.

Hakan Sabancı, Aslışah Alkoçlar ile ilişkisini bitirdikten sonra gecelerde sıkça gördüğümüz Sabancı’nın bir gece kulübünde Hadise ile yakın pozlar verdiği iddia edildi.

Türk sinemasının üstadı, Tarık Akan’ı ne yazık ki büyük yıldızımızı kaybettik. Aramızdan ayrılan Tarık Akan’ın tam 111 film de oynadı ve bizlere 66 yaşında veda ettiği de kayıtlar arasında. Türk sinemasında top filmler olan Usta sanatçı, Hababam Sınıfı, Yol, Ah Nerede ve Canım kardeşim gibi birçok filmle bizlerin gönlünde taht sahibi olmuştur.

Selen Sevigen ve Gökhan Özen çiftinin altı yıllık evliliği bitti. Boşanma nedeni olarak ise aşırı fazla kıskançlık olduğu iddia edilmişti. Özellikle “albüm çalışmaların için yalnız olmam gerekiyor” diyen Gökhan Özen, bunun üstüne 2,5 ay Amerika’da yalnız kalması boşanmanın en büyük sebeplerinden olduğu belirtildi. Bu seyahatlerin çoğalması sonucu, geçimsizlik yaşayan çift kararı ayrılmakta kıldı.

Geçen yıl haziran ayında nişanlanan şarkıcı Sinan Özen ve Burcu Kartal bu mayıs ayında İstanbul’da evlendi. Çiftin ilk tanıştığı yer ise Almanya olarak kayıtlara geçtiydi.

“Kardeşim Benim” filmi mutla sonla bitti. Sempatik şarkıcı Murat Boz ve Aslı Enver film sonrasında aşk hayatı başladı.

“Demokrasi ve Şehitler Mitingi” için destek vermek için gelen Sıla yaklaşık 5 milyon kişinin katıldığı bu mitingde, bu tarz bir şovda bulunmak istemediğini belirtti ve bu açıklama çok fazla tepkiye neden olmuştu. Uzun süreler gündemden düşmeyen bu sözler sonunca Davut Güloğlu ile mahkemelik bile oldu.

Kendini mafya babası karakterlerine oldukça fazla kaptıran kaynarca öfkesini arabasını Bebek’te gazetecilerin üzerine süren Oktay Kaynarca’da yine gündemden adını ekşit etmeyen bir diğer ünlü oyuncu oldu.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Rihanna, Ödül Töreninde Sütyensiz Haliyle Dikkatleri Üzerinde ...

Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz Yakında Başlıyor Merhaba chatlaf.com ailesi ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?